Základy

Správné provedení základů je důležité pro budoucí stavbu celého domu. Jejich chybné založení může způsobit mnoho problémů, kterým byste se jistě raději vyhnuli. Proto si pozvěte odborníky. My jsme realizovali již mnoho betonových základů jak pro rodinné domy, tak i pro velké stavby. S profesionálním přístupem vám kvalitně postavíme dům i na „zelené louce“. Nejprve vše naplánujeme a připravíme a pak započnou stavební práce.

Zajistíme výkopové práce

Potřebné vybagrujeme a vykopeme a položíme základy vašeho domu. U většiny rodinných domů půjde o základy, nosné zdivo je možné v tomto případě stavět pouze na základové pásy. Betonová vylitá plocha mezi nimi je nenosnou podlahovou konstrukcí. V případě potřeby je ale možné vytvořit plovoucí základovou desku, kterou lze pak nosným zdivem zatížit kdekoliv.

Kontaktujte nás

Naše betonové základy tak hravě zvládnou přenést veškeré zatížení přenášené stěnami a sloupy tak, aby nedocházelo k poruchám stavebních konstrukcí. Tak nás neváhejte kontaktovat a my se o to, aby váš budoucí domov stál na pevných základech.

Kontaktovat