Svislé atypické konstrukce

Naší specializací je práce s betonem, který používáme i pro realizaci svislých atypických konstrukcí. Ty jsou stále progresivnější a častěji využívané především pak pro vícepodlažní stavby. Využití však mají ale mnohem širší.

Odborníci na betonové konstrukce

My jsme odborníky především na opěrné stěny, podhledové stěny, zahradní zídky, ale také atiky i betonové ploty. K vaší spokojenosti zařídíme dle návrhu téměř jakékoliv svislé atypické konstrukce. K jejich realizaci používáme profesionální bednění nejvyšší kvality od dodavatele DOKA. Výsledné stěny nebo zídky vznikají přímo na místě výstavby. Díky tomuto můžeme vyjít vstříc vašim představám a vytvořit neotřelé tvary pro všechny svislé atypické konstrukce i u vaší stavby. Výhodou je především výborná pevnost betonové konstrukce v porovnání se zdivem z keramických tvarovek a tvárnic. Beton je snadno dostupný, nemůže se tedy stát, že se realizace zpozdí kvůli nedostatku používaného materiálu. A požadovaný výsledek skutečně může mít prakticky jakýkoliv tvar. Výhodou betonu je i to, že se dá dobarvovat podle přání zákazníka. V poslední době je módní i bílý beton, který se jako jediný nedobarvuje, ale používá se bílý cement. Tato varianta je o něco dražší, než jakékoliv dobarvení barvou.

Kontaktujte nás

Chystáte-li se realizovat atypickou stavbu a chcete pro ni použít betonové konstrukce, neváhejte nás kontaktovat. My vám rádi předložíme naši nabídku, kterou rádi zpracujeme dle vaší dostupné dokumentace. Pokud byste neměli statickou část vypracovanou do PD, jsme schopni zajistit i vypracování. V tomto směru pro nás pracují skutečně jedni z nejlepších statiků, kteří jsou a šetří i Vaše peníze, neboť si dávají záležet, aby to bylo akorát a nebylo to předimenzováno.

Kontaktovat