Stropy

Jakožto odborníci na monolitické konstrukce se specializujeme mimo jiné i na realizaci betonových stropů. Jako vždy také při zakázce na betonové stropy se snažíme udělat maximum pro spokojenost našeho klienta a ke každé stavbě přistupujeme individuálně.

Monolitické betonové stropy mají spoustu výhod

Výhodou monolitického betonového stropu je jeho nosnost v obou směrech. Železobetonová deska, která je základem takového stropu, nemusí mít podporu po celém obvodě. Toho lze využít zvláště pro dosažení vzdušného dojmu budovaného interiéru. Další výhodou je univerzálnost, díky které lze monolitický strop vytvořit prakticky nad jakýmkoliv půdorysem. Může tak mít například i tvar oblouku. Cenově je betonový strop srovnatelný s ostatními stropními systémy, v kvalitě je však značně převyšuje. Ve stropní desce lze navíc vytvořit téměř jakékoliv prostupy a otvory. A díky jeho pevnosti jej není třeba nikde podpírat. Nikdy jej nebudou hyzdit žádné trhliny ani spáry, jelikož se jedná o jeden kus. A povrch hravě upravíte dvěma vrstvami štukované omítky. A jako bonus je pak možnost snadno rozvést elektroinstalaci stropem pomocí tzv. „husích krků“. Ty vedou nad dolní výztuží a není třeba dodatečně vrtat do stropu.

Kontaktujte nás

Je-li monolitický betonový strop to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme nabídku a zrealizujeme vaše představy.

Kontaktovat