Schody

Zhotovení schodiště je jedna z nejnáročnějších tesařských prací, které se vyskytují v každém domě, kromě bungalovu.

Schodiště se rozdělují na:

Schodiště, které máme většinou doma, se dělí na:

Betonové schodiště má spoustu výhod

Výhodou monolitického schodiště je jistě jeho pevnost, tvárnost a to, že jej dokážeme přizpůsobit vašim představám.

Je možné ho finálně upravit tak, jak si přejete. Finální povrch může být pohledový beton, ale může být osázen schodnicemi z dřevěného masivu nebo obložen dlažbou, dřevem či laminátovým obkladem. Schodiště z betonu lze navíc elegantně kombinovat s ocelovými a skleněnými prvky. Může tak být úchvatným designovým prvkem, který se stane dominantou vašeho domu.

Kontaktujte nás

Je-li monolitické schodiště to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat. Schody z betonu pro vás zrealizujeme tak, že se schodišťové rameno stane významným funkčním i estetickým prvkem vašeho interiéru. Vše provedeme v nejvyšší kvalitě.

Železobeton je pro použití na schodišťové konstrukce zvláště vhodný, protože je flexibilní a velmi dobře zpracovatelný. Staveniště je však potřeba na jeho realizaci připravit. Je vyžadován dostatečný prostor, dobří řemeslníci i kvalitní zpracování betonu. Díky našemu betonovému schodišti pohodlně vystoupáte i sestoupáte mezi patry a nebudete mít obavu z možného pádu. Pomůžeme vám nejen s volbou dostatečné šířky schodnice, ale i její přiměřené výšky.

Železobetonové schodiště je navíc možné využít jako stavební prvek již během stavby samotné. Navíc je tu možnost jej zmonolitnit i se stropní konstrukcí. Zhotovuje se přímo na místě, není tedy třeba žádné těžké mechanizace. V případě změn během stavby jej lze snadno přizpůsobit. Schodiště je navíc dostatečně pevné a stabilní.

Kontaktovat