O nás

V oboru monolitických konstrukcí máme více než dvanáctiletou zkušenost a praxi. A tak jsme se dostali již k mnoha zajímavým i náročným projektům:

Realizujeme zakázky ne jen pro generální dodavatele staveb, ale také pro soukromé investory. Specializujeme se především na svislé atypické konstrukce, základy a stropy. Hravě si však také poradíme se schody, opěrnými zdmi a ploty. Ke splnění požadavků našich zákazníků využíváme nejmodernější technologie a postupy.

Tvarové možnosti železobetonových monolitických staveb jsou pro nás výzvou a nezalekneme se ani atypických tvarů. Bez ohýbané betonářské výztuže se neobejde žádná pořádná stavba, a proto máme k dispozici také služby vlastní armovny. Na všechny naše produkty používáme ocel s certifikací. Dokážeme zpracovat téměř jakékoliv rozměry, které požaduje náš zákazník, k tomu využijeme i vlastní zámečnictví, tím pádem nejsme na nikom závislý a naše práce může probíhat dle předem stanoveného harmonogramu. Zhotovíme opěrné stěny, železobetonové zdi, základové železobetonové pásy a desky, stropy i suterény, betonové věnce, sloupy, schodiště a mnoho dalšího. Naše vlastní armovna značně zkracuje dobu realizace dané zakázky. Menší zakázky jsme dokonce schopni zhotovit na počkání. Naši klienti se nám nemusí bát zavolat. Vždy poradíme a po můžeme vše co nejrychleji vyřešit k vaší spokojenosti. Monolitické stavby jsou naší doménou.

Kontaktovat